Upravit stránku

Akční cenová nabídka mobilních naplavovacích filtrů

Svíčkový filtr FKS 020 M

Mobilní svíčkový filtr FKS 020 vhodný k filtraci piva, vina a jiných nápojů. Velikost filtrační plochy 2m² . Výkon 10–16 hl/hod (maximální objem filtrovaného piva na jeden cyklus je do 80 hl). Zařízení je vyrobené z nerezové oceli DIN 1.4301. Cena bez DPH : 379 000 CZK.

Svíčkový filtr FKS 030 M

Mobilní svíčkový filtr FKS 030 vhodný k filtraci piva, vina a jiných nápojů. Velikost filtrační plochy 3m². Výkon 15–24 hl/hod (maximální objem filtrovaného piva na jeden cyklus je do 120 hl). Zařízení je vyrobené z nerezové oceli DIN 1.4301. Cena bez DPH : 446 000 CZK.

Svíčkový filtr FKS 040 M

Mobilní svíčkový filtr FKS 040 vhodný k filtraci piva, vina a jiných nápojů. Velikost filtrační plochy 4m². Výkon 20–32 hl/hod (maximální objem filtrovaného piva na jeden cyklus je do 160 hl). Zařízení je vyrobené z nerezové oceli DIN 1.4301. Cena bez DPH : 449 000 CZK.

Bližší informace získáte na našem obchodním oddělení.

Akční cena na myčky KEG

Myčka KEG model MSD-50 A/4 s oplachem jehly sudu

MSD je svým provedením určena k přípravě, sanitaci a sterilizaci prázdných "Přepravních nerezových KEG sudů" (dále jen KEG), které se používají pro stáčení a přepravu hotového piva.
MSD může být použita samostatně, nebo je možno ji provozovat na technologickém pracovišti stáčírny menší výrobní jednotky (např. minipivovaru).
Dá se rovněž použít, jako rychlá a dočasná (krátkodobá) náhrada, při poruchovém výpadku automatické mycí linky sudů KEG, ve výrobnách s vyšší produkcí kapalin, které jsou následně přepravovány v KEG sudech (např. pivovarech).
Kovové díly jsou vyrobeny z korozivzdorných, hygienicky nezávadných ocelí třídy 1.4301, 1.4541 (nerez). Celkový objem zásobníku je 97 litrů. Objem provozního sanitačního roztoku v zásobníku je max. 55 litrů. Minimální obslužná plocha 3 x 2 m.
Cena bez DPH: 149 000 CZK.

Pro bližší informace kontaktujte naše obchodní oddělení.

Extraktor chmele HopGun VG 10 za zvýhodněnou cenu

Extraktor chmele HopGun VG 10 za zvýhodněnou cenu

Jedná se o speciální zařízení, které se využívá pro chmelení piva za studena (extrakce hořkých a aromatických látek). Zařízení je vyrobené z nerezové oceli DIN 1.4301. Maximálně přípustný tlak je 3 bary. Nádoba je určena pro maximální dávku 10 kg granulovaného chmele.

Odpeckovače kvasu za zvýhodněnou cenu

Odpeckovač výpalků

Odpeckovač slouží k oddělení pecek z ovocných výpalků, které vznikají v procesu pěstitelského pálení. Využívá se především pro separaci pecek z meruňkových, švestkových, rynglových a mirabelkových výpalků. Válcové síto má průměr 7 mm. Při zpracovávání třešní a višní je účinnost oddělování snížena. Zařízení je vyrobené z nerezové oceli DIN 1.4301. Cena bez DPH: 84 000 CZK.

Bližší informace získáte od našeho obchodního oddělení.

NAŠE PODNIKOVÁ PRODEJNA JE OPĚT OTEVŘENA

Vážení zákazníci, s radostí Vám oznamujeme, že jsme opět otevřeli naši podnikovou prodejnu. Jsme rádi, že Vám můžeme zase osobně nabídnout naše zboží.
Došlo k drobné změně otevírací doby, která je následující:
PO, ST, PÁ - od 7:00 do 13:00
ÚT a ČT     - od  7:30 do 14:30

Zároveň Vás žádáme o respektování základních pravidel, která mají za cíl ochránit naše společné zdraví.
Do prodejny vstupujte s rouškou, případně jinou ochranou nosu a úst.
Dodržujte rozestupy mezi ostatními zákazníky.
Upřednostněte bezhotovostní platby kartou.

Školení servisních techniků plynových kotlů

Dne 22. května 2019 proběhne školení servisních techniků plynových kotlů DESTILA. Školení se bude konat v sídle naší společnosti na adrese Kaštanová 127 v Brně a začátek je plánován na 9:00 hod. Předpokládané ukončení ve 13:00 hod. Zájemci se mohou přihlásit telefonicky na čísle 545 531 248, případně e-mailem na adrese snaselova@destila.cz.

Získali jsme nové certifikáty k našim plynovým kotlům

Strojírenský zkušební ústav, s.p., Brno udělil našim plynovým kotlům DPL AUTOMATIC-H certifikáty, díky kterým si můžete ověřit splnění technických požadavků, bezpečnosti a spolehlivosti produktů firmy DESTILA, s. r. o. Přesvědčte se, že zakoupením našich výrobků si pořizujete to nejlepší.

Naše nové certifikáty 2018
Certifikát EU přezkoušení typů kotlů potvrzuje, že námi vyrobené stacionární průtočné teplovodní kotle na zemní plyn splňují technické a bezpečnostní požadavky Evropského parlamentu a Rady. Kotle DPL AUTOMATIC-H prošly přísným testováním a získaly vše potřebné, abyste si mohli být jisti jejich správnou funkcí i bezpečností.

Nahoru