Upravit stránku

DOČASNÉ UZAVŘENÍ PODNIKOVÉ PRODEJNY od 16. 3. 2020 do odvolání

Vážení zákazníci s ohledem na probíhající opatření v souvislosti s vývojem epidemiologické situace ve výskytu onemocnění COVID-19 v České republice i Evropě si Vás dovolujeme informovat o dočasném uzavření naší podnikové prodejny v období od 16. 3. 2020 do odvolání.
Prodeje budou nadále probíhat cestou zásilkových služeb. Tedy volejte na +420 545 531 248, nebo pište na prodejna@destila.cz.
Děkujeme za pochopení.

Školení servisních techniků plynových kotlů

Dne 22. května 2019 proběhne školení servisních techniků plynových kotlů DESTILA. Školení se bude konat v sídle naší společnosti na adrese Kaštanová 127 v Brně a začátek je plánován na 9:00 hod. Předpokládané ukončení ve 13:00 hod. Zájemci se mohou přihlásit telefonicky na čísle 545 531 248, případně e-mailem na adrese snaselova@destila.cz.

Získali jsme nové certifikáty k našim plynovým kotlům

Strojírenský zkušební ústav, s.p., Brno udělil našim plynovým kotlům DPL AUTOMATIC-H certifikáty, díky kterým si můžete ověřit splnění technických požadavků, bezpečnosti a spolehlivosti produktů firmy DESTILA, s. r. o. Přesvědčte se, že zakoupením našich výrobků si pořizujete to nejlepší.

Naše nové certifikáty 2018
Certifikát EU přezkoušení typů kotlů potvrzuje, že námi vyrobené stacionární průtočné teplovodní kotle na zemní plyn splňují technické a bezpečnostní požadavky Evropského parlamentu a Rady. Kotle DPL AUTOMATIC-H prošly přísným testováním a získaly vše potřebné, abyste si mohli být jisti jejich správnou funkcí i bezpečností.

Nahoru