Upravit stránku

Výprodej komínových systémů IMMERGAS

Výprodej komínových systémů IMMERGAS je tady! Sleva 80% z původních ceny na skladové zásoby. Neváhejte zrenovovat Váš komínový systém za bezkonkureční cenu. Právě teď v prodejně DESTILA Brno, Kaštanova 127 Brno. Těšíme se na Vaši návštěvu. 

DANUBIUS Gastro 2018

DANUBIUS Gastro 2018 v Bratislavě otevře své brány 24.1.2018 a až do neděle se můžete na našem stánku potkat s obchodními zástupci naší firmy a prohlédnout si systém na pálení ovocných destilátů / lihovar vyrobený v naší manufaktuře.  Těšíme se na Vaši návštěvu. DESTILA Brno - sponzor dobré chuti. 

Pozvánka na veletrh DRINKTEK Mnichov

Těšíme se návštěvu veletrhu DRINKTEK, kde budeme mít prezentaci našeho minipivovaru a produktů, které na zakázku vyrábíme. Zveme Vás na návštěvu v hale B2 v sektoru 422. Naváhejte si napsat o volné lístky - těšíme se na viděnou a Vaši návštěvu našeho stánku. 

Výluka dopravy z D1

Vážení zákazníci a zaměstnanci, chtěli bychom Vás informovat o dopravním omezení, které nám od středy 14. 6. zkomplikuje cestování do naší firmy. Silničáři uzavřou exit E 50 směr Brno - Praha a budou dopravu odklánět na „starou“ silnici II/ 430 směr Brno. Kamiony a auta nad 3,5 tuny budou odkláněny výjezdem na D1 k Rousínovu, kde se budou otáčet opět směr Brno – Praha

Školení servisních mechaniků

DESTILA,s.r.o. pořádá dne 12.5.2017 školení servisních mechaniků v prostorách firmy Destila, Kaštanová 127, Brno. Školení je půldenní, bezplatné, ale je určeno pouze pro nové servisní mechaniky.

Nahoru