Upravit stránku

Získali jsme nové certifikáty k našim plynovým kotlům

Strojírenský zkušební ústav, s.p., Brno udělil našim plynovým kotlům DPL AUTOMATIC-H certifikáty, díky kterým si můžete ověřit splnění technických požadavků, bezpečnosti a spolehlivosti produktů firmy DESTILA, s. r. o. Přesvědčte se, že zakoupením našich výrobků si pořizujete to nejlepší.

Naše nové certifikáty 2018
Certifikát EU přezkoušení typů kotlů potvrzuje, že námi vyrobené stacionární průtočné teplovodní kotle na zemní plyn splňují technické a bezpečnostní požadavky Evropského parlamentu a Rady. Kotle DPL AUTOMATIC-H prošly přísným testováním a získaly vše potřebné, abyste si mohli být jisti jejich správnou funkcí i bezpečností.

Školení servisních techniků plynových kotlů

DESTILA,s.r.o. pořádá ve dnech 14. a 15.5.2018 školení servisních techniků v prostorách firmy Destila, Kaštanová 127, Brno.

Školení bude probíhat v době od 9 hodin a je bezplatné.

Případní zájemci o školení se mohou nahlásit na:
tel.: 545 531 248 
e-mail: snaselova@destila.cz

Hlaste se prosím co nejdříve, počet míst je omezený.

Výprodej komínových systémů IMMERGAS

Výprodej komínových systémů IMMERGAS je tady! Sleva 80% z původních ceny na skladové zásoby. Neváhejte zrenovovat Váš komínový systém za bezkonkureční cenu. Právě teď v prodejně DESTILA Brno, Kaštanova 127 Brno. Těšíme se na Vaši návštěvu. 

DANUBIUS Gastro 2018

DANUBIUS Gastro 2018 v Bratislavě otevře své brány 24.1.2018 a až do neděle se můžete na našem stánku potkat s obchodními zástupci naší firmy a prohlédnout si systém na pálení ovocných destilátů / lihovar vyrobený v naší manufaktuře.  Těšíme se na Vaši návštěvu. DESTILA Brno - sponzor dobré chuti. 

Pozvánka na veletrh DRINKTEK Mnichov

Těšíme se návštěvu veletrhu DRINKTEK, kde budeme mít prezentaci našeho minipivovaru a produktů, které na zakázku vyrábíme. Zveme Vás na návštěvu v hale B2 v sektoru 422. Naváhejte si napsat o volné lístky - těšíme se na viděnou a Vaši návštěvu našeho stánku. 
Nahoru