Závěsné kotle Immergas

Závěsné kotle Immergas

Kotle Immergas jsou moderní závěsné kotle. Vyrábí se jak v provedení do komína, tak v provedení TURBO. Jedná se buď o kotle topné (popřípadě s  možností připojení nepřímotopného zásobníku), kotle s průtokovou výrobou TUV (vybavené bithermickým výměníkem) nebo o závěsné plynové kotle s vestavěným nerezovým zásobníkem.

Všechny 3 skupiny kotlů jsou k dispozici jak v  klasické konstrukci, tak i kondenzační. Nespornou výhodou kotlů Immergas je záruční doba 5 let.

Přehled plynových kotlů Immergas

MAIOR EOLO X 28 kW je závěsný plynový kotel, který je určen pro vytápění s možností připojení nepřímotopného zásobníku TUV.  Nový elektronický okruh řízený mikroprocesorem zvyšuje komfort při regulaci kotle.

Nepřímotopný zásobník TUV je možné připojit za pomoci rozšiřovací sady, která se instaluje do kotle. Kompletní regulace okruhu TUV je v základní výbavě kotle včetně úpravy tepelného výkonu pro ohřev TUV.

Závěsný kotel VICTRIX ZEUS SUPERIOR 26/32 kW je závěsný kondenzační kotel s uzavřenou spalovací komorou. Je určen pro vytápění a ohřev TUV ve vestavěném nerezovém zásobníku teplé užitkové vody o objemu 54 litrů.

Tento kotel je velmi využíván hlavně v bytech a domech s větším počtem odběrných míst (např.1 vana, 1 sprchový kout, 4 umyvadla).

Kotel EOLO STAR 24 kW /komínová verze NIKE STAR 24 kW/ je závěsný kotel určený pro vytápění a průtokový ohřev TUV. Díky svým malým rozměrům a elegantnímu provedení je vhodný všude, kde instalace vyžaduje minimální prostor.

Bithermický tepelný výměník poskytuje vysoký komfort při ohřevu TUV.

Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Pro ochranu proti spamu napište do pole číslo z obrázku:

Ciselny kod

Tisknout


Kompletní servis plynových kotlů

Provádíme profesionální záruční i pozáruční servis kotlů Destila. Využijte našich kompletních služeb.

Proč zvolit plynové kotle DESTILA

  • Tuzemská kvalita
  • 40 let zkušeností s výrobou
  • Kompletní návrh, montáž i servis
  • Vysoká bezpečnost
  • Dlouhá životnost

Spokojení zákazníci

„Dobry den, od roku 1991 pouzivame kotol DESTILA 12DPL. Som spokojny, ale chcel by som ho vymenit za novy s nizsou spotrebou. Najradsej by som chcel znovu moderny kotol DESTILA (lahka vymena - lebo predpokladam, ze pripojovacie rozmery su totozne so starym kotlom). Oznamte mi, ci je vymena kotla za novy naozaj jednoducha, aka je spotreba plynu a ucinnost noveho kotla DESTILA 12 a kde sa da na Slovensku kupit.
Dakujem. S pozdravom“

J. Cicak,
Spokojený zákazník

„Dobrý den,
mám kotel Vaší výroby Destila DPL 18 od roku 1990 a kromě závady s plamínkem je bezporuchový.Kotel je už starý a tak si chci v příštím roce kotel vyměnit za nový úsporný asi bez ohřevu teplé vody.
Stejně jako u jiných spolehlivých věcí,které máme,chtěl bych opět plynový kotel značky Destila.Který typ by jste mi doporučili a jaká je jeho cena?
Děkuji a jsem s úctou k Vaší firmě“

Klapal Miroslav,
Spokojený zákazník  

Dobrý den,
začala opět topná sezóna a my se budeme muset rozloučit s naším kotlem DESTILA DP  – 25(Z), který nám dobře sloužil neuvěřitelných 28 let.
Rozhodli jsme se s vámi, jako výrobci, o tuto skutečnost podělit. Kotel byl pravidelně servisován a přestože je pořád ještě funkční, technik letos doporučil jeho výměnu za nový kotel DESTILA. Za celou dobu provozu byl vyměněn pouze piezoelektrický zapalovač, termočlánek a elektromagnetický ventil.
Výměnu za nový kotel DESTILA nám provede odborná firma během měsíce října tohoto roku. Udávanou dlouhou životnost vašich kotlů tedy můžeme z naší zkušenosti plně potvrdit. Nezbývá tedy, než přát si, aby i nový kotel potvrdil značku kvality.

Ing. Karel Prokeš
Spokojený zákazníkRozvoj ICT společnosti DESTILA

V letošním roce úspěšně dokončíme dotovaný projekt: Rozvoj ICT společnosti DESTILA, s.r.o.

Díky němu jsme podstatně zlepšili vnitřní informační procesy ve firmě a zajistili přehlednou archivaci interních dokumentů.

Rychlý kontakt

DESTILA, s.r.o.
Kaštanová 127
620 00 Brno
Tel.: +420 545 531 112
Fax: +420 545 531 819
E-mail:  


© 2017, DESTILA s. r. o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing